×

Увага! З 16 березня до завершення карантину замовлення будуть прийматися з 8:30 до 14:00. Відвантаження не зміниться і буде надалі здійснюватися щодня о 11:00. Оптові відвантаження призупиняються на термін дії карантину.

Biowin Шприц-маринатор/Ін'єктор для м'яса 30мл + 2 голки

Biowin Шприц-маринатор/Ін'єктор для м'яса 30мл + 2 голки
  • Виробник: Biowin
  • Модель: 311103
  • Наявність: На складі

150 грн

Шприц-ін'єктор зазвичай використовується для прискорення засолу копчено-варених, запечених м'ясопродуктів. Ввівши розсіл вглиб м'ясних волокон, ми прискорюємо сам процес посолу, більш рівномірно розподіляючи речовини (сіль, цукор, приправи) всередині продукту, збільшуємо аромат і соковитість продукту.

За допомогою шприца-ін'єктора швидкість засолу збільшується в 2-3 рази, можна доставляти всередину продукту спеції і прянощі, стартові культури, соуси. Посол м'ясопродуктів таким чином можна проводити за 2-3 доби, без втрати аромату.

Завдяки двом отворам з боків голки-ін'єктора досягається рівномірність введення розсолу по всій ділянці проколу м'язових волокон.

Слід приділити особливу увагу техніці шприцування м'ясної сировини в домашніх умовах. Шприцують зазвичай дрібними введеннями розсолу по всій поверхні шматка, намагаючись вводити розсіл спочатку в саму глиб м'яса, потім слід трохи витягнути голку і повторити уприскування розсолу. Цим способом можна максимально рівномірно і по всій товщині шматка наповнити сировину речовинами і спеціями.

Ширина продукту: 7.0cm
Глибина продукту: 2.8cm
Висота продукту: 22.4cm

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду