×

Увага! З 16 березня до завершення карантину замовлення будуть прийматися з 8:30 до 14:00. Відвантаження не зміниться і буде надалі здійснюватися щодня о 11:00. Оптові відвантаження призупиняються на срок дії карантину.

Superior Солодовий екстракт Malt Extract Barley (ячмінь), 1300мл_1,5кг

Superior Солодовий екстракт Malt Extract Barley (ячмінь), 1300мл_1,5кг
  • Модель:
  • Наявність: Намає в наявності

230 грн

Солодовий екстракт Malt Extract Barley (ячмінь) 1300 мл - це високовмысний ячмінний екстракт.

Солодові ячмінні екстракти, є на 100% натуральними харчовими продуктами, виробленими з пророслих зерен (солоду) ячменю. В результаті глибокого гідролізу солоду, різних ферментів, цукрів, декстринів, мікроелементів і вітамінів в екстракті, областями застосування солодових екстрактів є пекарські, пивоварські.

Солодові екстракти позитивно впливають на біохімічні та мікробіологічні процеси, збільшують кількість газу.

Екстракти ячмінного солоду - це продукти приготовлені з ячмінного солоду, пшениці або ячменю.

Вони характеризуються високою біологічною активністю, високим вмістом амінокислот, вуглеводів, мінералів.

Переваги використання екстрактів солоду в пивоварінні, хлібопекарській промисловості:

Перш за все, це відмінне середовище для дріжджів. На додаток до ферментованого цукру, традиційно використовуваний для стимулювання розкладання дріжджів, в своєму складі
вони містять амінокислоти, вітаміни і мінерали, які також є поживними речовинами для дріжджів. Тому використання екстракту при приготуванні тесту є методом пивоваріння, а підкислення підсилює бродіння спирту.

По-друге, з засвоєними вуглеводами в своєму складі природно, екстракт дає продукту збалансовану, більш природну солодкість, смак і запах.

По-третє, екстракти можуть бути використані в якості натурального барвника. Завдяки високій фарбувальній здатності вони забезпечують інтенсивний колір готового продукту. Це пов'язано з реакцією меланоідінів або взаємодія амінокислот і вуглеводів, що містяться в екстракті.

По-четверте, довше покращує смак і свіжість через вміст мальтодекстрин.

Вся згадана вище інформація показує, що солодові екстракти це здоровий, натуральний, дуже смачний харчовий інгредієнт, який має універсальне призначення. Вони здатні значно поліпшити смак і задоволення від вживання різних продуктів харчування.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду