×

Увага! З 16 березня до завершення карантину замовлення будуть прийматися з 8:30 до 14:00. Відвантаження не зміниться і буде надалі здійснюватися щодня о 11:00. Оптові відвантаження призупиняються на термін дії карантину.

Biowin Klarowin 100г - для освітлення рожевого і білого вина

Biowin Klarowin 100г - для освітлення рожевого і білого вина
  • Модель: 401601
  • Наявність: На складі

30 грн

Якщо напій не став прозорим в задовільній степені, рекомендується використовувати засоби для сприяння цьому процесу.

Опис продукту:

Ми пропонуємо два види засобів для освітлення:
Klarowin ефективний засіб у формі порошку для освітлення вин і соків. Після набухання у воді характеризується високою адсорбційною здатністю. Пов'язує у своїй структурі різні типи речовин, головним чином білки, в результаті чого вони осідають на дно посудини. В основному використовується для білих і рожевих вин, в разі високого вмісту дубильних речовин слід попередньо провести пробу, перевіряючи, чи не буде знебарвлений напій. Упаковка 10 г засобу Klarowin достатня для освітлення 10 літрів рідини.
Желатин, отриманий кислотним методом засіб в кристалічній формі, ефективно видаляє каламутність, викликану наявністю фарбувальних і дубильних речовин, в основному в червоних вин і соків. Желатин продається порціями по 7 г, що цілком достатньо для освітлення 30-50 л рідини

Застосування:
Відповідну порцію засобу KLAROWIN слід всипати в 100 мл води і ретельно розмішати. Так приготовлену суміш залишити на добу, час від часу помішуючи. Після цього розчин вливаємо в освітлювальні рідини. Ефект буде видно вже через тиждень у вигляді осідаючого на дно осаду.
Відповідну порцію желатину розчинити в 100 мл теплої води. Так приготовлену суміш вливаємо в освітлювальне вино або сік і ретельно перемішуємо. Слід пам'ятати про дотримання рекомендованих доз, щоб не передозувати засіб. Ефект буде видно вже через тиждень.
Надмірне додавання осветлюючих речовин викликає так зване переосветлення, що створює ризик утворення помутніння вина. Таким чином безпечніше виконати попередній тест на невеликій кількості рідини
УВАГА: Ці засоби слід використовувати тільки тоді, якщо ви абсолютно впевнені, що бродіння закінчилося. В іншому випадку, що утворюється при бродінні вуглекислий газ буде перешкоджати осіданню частинок, адсорбованих освітлюючими засобами.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду