Biowin Метабісульфіт (піросульфіт) калію, 1000г

Biowin Метабісульфіт (піросульфіт) калію, 1000г
  • Виробник: Biowin
  • Модель: 401812
  • Наявність: Намає в наявності
  • Вже куплено разів: 87

255 грн

Хімічна речовина, що використовується для стабілізації сусла і вина та дезінфекції. Може також використовуватися для дезінфекції посуду і обладнання, необхідних для виробництва спирту. Пакет містить 1000 г кристалічного метабісульфіту калію.

Застосування:
Залежно від потреби застосування засобу рекомендуються його різні дози: - при стабілізації сусла (для знищення несприятливих мікроорганізмів на плодах, особливо, якщо вони пошкоджені або починають гнити), застосовувати 1 г метабісульфіту калію на 10 л сусла. Відповідну порцію розчиніть 50-100 мл води, а потім додайте в сусло ретельно перемішайте.
- при стабілізації вина після бродіння (для знищення залишків дріжджових клітин після бродіння, перш ніж злити вино в пляшки, щоб не викликати вторинного бродіння, тобто щоб не утворилося шампанське) рекомендуємо використовувати 1 г метабісульфіту калію на 10 літрів вина. Відповідну порцію розчиніть 50-100 мл води, а потім додайте в сусло ретельно перемішайте.
- для знезараження посуду розчиніть 10 г метабісульфіту калію в 2 л води і отриманим таким чином розчином промийте посуд, не полоскаючи потім чистою водою.
Калій метабісульфіт повинен зберігатися в прохолодному, сухому, недоступному для дітей місці і використовуватися в добре провітрюваному приміщенні, так як він має характерний різкий запах сірки.
УВАГА: Будь ласка, дотримуйтесь рекомендованої дози. Значне передозування, особливо при стабілізації сусла, може привести до гальмування ферментації. У разі стабілізації готового вина занадто велика доза метабісульфіт калію може призвести до утворення неприємного смаку і запаху сірчаної кислоти.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду