Biowin ємність бродильна 30л з краном

Biowin ємність бродильна 30л з краном
  • Виробник: Biowin
  • Модель: 340434
  • Наявність: На складі
  • Вже куплено разів: 295

445 грн

На ємностях надрукована шкала з ємністю (з двох сторін контейнера), і цінні поради при приготуванні домашнього вина, пива і м'яса.
Опис продукту
1. Ємності закриваються широкої пластиковою кришкою з отвором для установки трубки для бродіння.
2. В ці ємності можна вставити кутову бродильную трубку, після просверлювання отвору в бічній частині контейнера, у верхній його частині. Це дозволяє проводити бродіння в декількох ємностях одночасно, розміщуючи їх один на одного.
У комплекті до кожної ємності додаються дві пробки: одна з отвором, а друга з заглушкою, щоб можна було використовувати як взаємозамінні кутову трубку з традиційною трубкою для бродіння.
Також у комплект входить зливний кран, в основному, призначений для бродіння пива.
Краник цієї ємності розташований на такій висоті, що дозволяє повне зливання пива після першого бродіння з дріжджового осаду. Зливний кран, незважаючи на таку низьку установку, не заважає поставити ємність на плоскій поверхні, так як його можна легко повернути в сторону.
Характеристика продукту:
Матеріал, з якого виготовлені ємності, характеризується високою міцністю і гнучкістю. Ємності мають сертифікат Польського інституту гігієни, що допускають до контакту з харчовими продуктами. Контейнери стійкі до знебарвлення внаслідок контакту з дубильними речовинами фруктового походження. Білий колір контейнера є не випадковим, так як пластик будь-якого іншого кольору під впливом спирту втрачає колір, що може привести до проникнення токсичних барвників в вино.
Застосування:
Для полегшення відкриття ємності слід відхилити кришку, м'яко потягнувши за ручку, вставити в утворену щілину, напр. держак ложечки, а потім протягнути його навколо ємності.
Не рекомендується чистити ємності жорсткими губками, щоб не подряпати поверхню, так як це може стати осередком інфекції.
УВАГА: Ємності можна додатково ущільнити, змащуючи край ємності вазеліном або харчовим рослинним маслом.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду