Дистиляційний апарат електричний з ректифікаційної колоною

  • Модель:
  • Наявність: Намає в наявності
  • Вже куплено разів: 6

9 500 грн

Готовий до використання, повністю безпечний електричний дистиллятор об'ємом 50 літрів з колоною комбінованого типу з дефлегматором і відстійником, загальною висотою 210см.

Завдяки використанню такого високого стовпця і великої кількості наповнення ми отримуємо високу чистоту (93-95%) від початку і до кінця процесу. Важливою перевагою є об'єднання стовпців для полегшення очищення. Устаткування, призначене для клієнтів, орієнтованих на високу якість кінцевого продукту. Весь комплект проходить перевірку і готовий до використання.

У комплект входять:

1. Ізольований куб, висотою 60 см і об'ємом 50 л з утепленої нержавіючої сталі для запобігання втрати енергії. Куб має кріплення під термометр, оснащений зливним краном 3/4 "і різьбовим з'єднанням 5/4" для нагрівача.
2. Електричний нагрівач 2000+ 1500 Вт, обраний таким чином, щоб процес дистиляції проходив відповідно. Нагрівач оснащений двома кабелями довжиною 1м і корпусом, що запобігає випадковому ураженню.
3. Дистиляційна колона з нержавіючої сталі з дефлегматором і відстійником, висотою 150 см. Колона складається з двох компонентів (труба fi60,3мм довжиною 1000 мм і голова висотою 500 мм, оснащена 8 охолоджуючими трубками). У даній комплектації кріплення кега і з'єднання колони зроблені на фланці, але можливі і швидкі з'єднання SMS або TRI-CLAMP.
4. Великий відстійник зі звареним з'єднювачем і різьбовим клапаном. Відстійник вловлює різні фракції (небажані з'єднання), значно поліпшує якість кінцевого продукту.
5. Великий холодильник з діаметром 60,3 мм, в якому вмонтовано спіраль довжиною 3м і діаметром fi8 * 1. Завдяки використанню такої великої спіралі ми економимо на потоці води і підвищуємо ефективність обладнання.
6. Точний електронний термометр, який вказує температуру пару у верхній частині колони і біметалічний термометр зі зворотним виходом, який показує температуру рідини в кубі (браги).
7. Ігелітові шланги для підключення і виведення води, що охолоджує.
8. Два силіконових ущільнення для герметизації кега з колоною і головою колони.
9. Затискні хомути, герметизуючі шлангове з'єднання з холодильником.
10. Швидкий роз'єм для підключення води або гумового фітінга для більшості кранів.
11. Базовий наповнювач колони - 9 мочалок з нержавіючої сталі.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду