Дистиляційний апарат з двома відстійниками 50 л.

  • Модель:
  • Наявність: Намає в наявності
  • Вже куплено разів: 4

7 500 грн

Готовий до використання, повністю безпечний електричний дистиллятор, об'ємом 50л і висотою 110см. Це відмінне обладнання, засноване на традиційній, добре зарекомендуваній себе конструкції, призначеній для споживачів, які цінують традиційні аромати і смаки. Дистиллятор характеризується високою якістю виготовлення і увагою до деталей. Весь комплект перевірено і підготовлено до використання.

У комплект входять:

1. Ізольований куб, висотою 60 см і об'ємом 50 л з утепленої нержавіючої сталі для запобігання втрати енергії. Куб має кріплення під термометр, оснащений зливним краном 3/4 "і різьбовим з'єднанням 5/4" для нагрівача.

2. Електричний нагрівач 2000+ 1500 Вт, обраний таким чином, щоб процес дистиляції проходив відповідно. Нагрівач оснащений двома кабелями довжиною 1м і корпусом, що запобігає випадковому ураженню.

3. Дистиляційна колона з нержавіючої сталі діаметром 60,3мм і висотою 50см - діє як дефлегматор і дозволяє використовувати наповнювачі каталізуючі небажані запахи. У верхній частині колони знаходиться термометр.

4. Два великих відстійника із зварними з'єднаннями і гвинтові клапани. Відстійники захоплюють різні флегмові фракції (небажані з'єднання), значно покращуючи якість кінцевого продукту.

5. Великий холодильник діаметром 60,3 мм, висотою 33см, в якому вмонтовано спіраль довжиною 3м і діаметром fi8 * 1. Завдяки використанню такої великої спіралі ми економимо на потоці води і підвищуємо ефективність обладнання.

6. Точний електронний термометр, який вказує температуру пару у верхній частині колони і біметалічний термометр зі зворотним виходом, який показує температуру рідини в кубі (браги).

7. Ігелітовы шланги для підключення і виведення води, що охолоджує.


8. Силіконове ущільнення для герметизації колони з кегом.

9. Затискні хомути, герметизуючі шлангове з'єднання з холодильником.

10. Швидкий роз'єм для підключення води або гумового фитинга для більшості кранів.

11. Базовий наповнювач колони - 6 мочалок з нержавіючої сталі.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду