Бутель з краном 4л

Бутель з краном 4л
  • Модель: sip2034
  • Наявність: Намає в наявності
  • Вже куплено разів: 90

270 грн

4л бутель з краном і металевою кришкою.

Це дуже практична посудина, яка стане в нагоді на будь-якій кухні чи їдальні, на відкритому повітрі, заходах і весіллях. Наповніть банку свіжим соком або лимонадом. Або може бути, ви хочете побалувати гостей пуншем або більш міцним напоєм? Кожен зможе спробувати відмінних напоїв і сам наповнити свою склянку. Просто підставити чашку або склянку під кран і повернути його.

Об'ємну 4л банку з краном можна використовувати в сотнях способів. Ми рекомендуємо зокрема:

Під час барбекю і заходів на відкритому повітрі - баночка з краном виглядає набагато краще, ніж картон і пластикові пляшки, а металева кришка гарантує, що всередину не потраплять будь-які комахи.

На весіллях і ювілеях - банки з смачним лікером або пуншем прикрасять кімнату і забезпечать гостей постійним доступом до свіжих напоїв.

Під час дитячих заходів - наповніть банку соком або лимонадом, і діти будуть щасливі наповнювати чашки і стакани додатковими порціями напою.

В якості постійного аксесуара кухні - подбати, щоб в банці була прісна вода або сік. Ви можете додати лимон або лайм. Кожен член сім'ї при бажанні може налити собі порцію напою.

Використовуйте 4л банку з краном, щоб забезпечити легкий доступ до освіжаючого напою!

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду