Колона для фільтрації на пластиковій основі

  • Виробник: Склоприлад
  • Модель: SP-001
  • Наявність: На складі
  • Вже куплено разів: 208

215 грн

Колона для фільтрації на пластиковій основі - служить для поліпшення смаку і запаху питної води, а також спиртних напоїв. Необхідним компонентом для адсорбації є активоване вугілля. Завдяки цьому ми в змозі усунути неприйнятний для дистиляту смак і аромат.

Перед використанням треба ознайомиться з наступними вказівками:

1. Колона для фільтрації виготовлена ​​з міцного технічного скла.

2. Обладнана двома патрубками. Патрубок «А» служить для підключення фільтрувальної колони до джерела дистиляту. Патрубок «В» є отвором для виходу конденсованої рідини.

3. Патрубок «А» з'єднується трубкою з дистилятом і наповнює рідиною фільтраційну колону. Патрубок «В» розміщується над посудом, в який буде збиратися конденсована рідина.

4. Рекомендується застосовувати для підключення дистилятора набір трубок під кодом WD. Він стійкий до високих температур і має сертифікат для контакту з харчовими продуктами.

Спосіб застосування:

1. Колона для фільтрації наповнюється заздалегідь підготовленим активованим вугіллям до рівня 1 см нижче патрубка «В». Активоване вугілля виконує роль абсорбенту.

2. Для того щоб отримати якомога кращу якість продукту, перед фільтрацією слід охолодити дистилят до температури 10-15 ° С.

3. Фільтрація повинна відбуватися не швидше 1 л/год.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду