Винні дріжджі 100г (Білорусь)

Винні дріжджі 100г (Білорусь)
  • Модель:
  • Наявність: Намає в наявності
  • Вже куплено разів: 60

90 грн

Призначені для зброджування плодово-ягідної сировини, як в виробничих, так і в домашніх умовах.

У домашніх умовах дріжджі сушені винні застосовують при виготовленні традиційних національних напоїв: вина, настоянок, лікерів для особистого споживання.

Переваги

Дріжджі - багатюще природне джерело вітамінів групи В, амінокислот, мікро- і макроелементів, білка. Білки дріжджів за якістю близькі до білків м'яса, риби і молока. Не випадково дріжджі є основним компонентом виробництва хліба - найціннішого продукту в раціоні людини. Дані дріжджі характеризуються винятковою бактеріологічною чистотою, не містять ніяких добавок, це найбагатше джерело вітамінів В1, В2, В6, кальцію, заліза, фосфору, білків, амінокислот. Якість дріжджової продукції відповідає вимогам стандартів і технічних умов.

Термін зберігання дріжджів 12 місяців, фасування 100 грам (вакуумна упаковка)

Рекомендована норма витрати:

3-5 г на 10 літрів соку в домашніх умовах; 3-3,5 кг на 1000 літрів в виробничих умовах.

Перед застосуванням дріжджі необхідно активувати шляхом регідратації. Для цього вміст упаковки розводять в підсолодженій питній воді (50 г цукру на 1 літр води) при температурі 30-35ºС в співвідношенні 1:10, розмішують до отримання однорідної суспензії і витримати 30 хвилин, дріжджі готові до використання. При роботі з дріжджами слід уникати різких температурних контрастів. Активовані дріжджі внести в закваску згідно рецепту.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду