Пробка пресована, циліндрична, 38/23 мм, 50шт.

Пробка пресована, циліндрична, 38/23 мм, 50шт.
  • Модель: KA-1001
  • Наявність: Намає в наявності
  • Вже куплено разів: 497

135 грн

BIOWIN пробка агломерована, циліндрична, 38/23 мм - призначена для закривання пляшок для вина або інших алкогольних напоїв.

Застосування:

Всі види пробок з коркового дерева потрібно відповідно підготувати до закривання. Перед застосуванням слід опустити пробку в гарячу воду на 3 хвилини або помістити її над парою накривши при цьому кришкою зверху. За допомогою цієї процедури пробка стане м'якшою, що полегшить закривання пляшок.

Увага:

Не зволожуйте пробки занадто довго, так як така дія спричинить за собою їх пошкодження. Після закривання, пляшки повинні одну добу залишитися у вертикальному положенні. Це дозволить пробці самостійно прийняти форму внутрішньої стінки шийки пляшки. Потім можна перемістити пляшки в горизонтальне положення, що в свою чергу допоможе запобігти висушування пробки (вино "обмиває" пробку) і забезпечує відповідний газовий обмін між начинкою пляшки і оточенням. Після двох, трьох днів потрібно перевірити чи не протікають пробки. Якщо Ви помітите протікання, пробку потрібно буде замінити на нову.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду