BIOWIN плоскодонна колба для дистиляції зі шліфом 10 л

BIOWIN плоскодонна колба для дистиляції зі шліфом 10 л
  • Модель: KOL10
  • Наявність: Намає в наявності
  • Вже куплено разів: 16

2 750 грн

BIOWIN плоскодонна колба для дистиляції зі шліфом 10 л - виконана з «лабораторного» скла. Даний вид скла витримує високі температури. Дану колбу можна підключати до наступної продукції фірми Biowin: скляний спіральний дистиллятор (DMS), дефлегматор (DEF) і іншим (KF1, DZ010). Колба продається без дистиляційного апарату.

Застосування:

Колба наповнюється рідиною до ¾ її обсягу. Далі насипаємо кілька шматочків товченої порцеляни, каоліну або фаянсу (товщина крупинок 1-5 мм) для уникнення перегріву рідини. Як наслідок рідина почне закипати рівномірно.

Шліф з'єднюючий колбу з Дистиляційним апаратом потрібно промивати кожен раз перед і після застосування (також потрібно змастити силіконовим маслом).

Не забудьте під'єднати до апарату трубки які підводять і відводять охолоджувальну воду. Їх треба підключити так щоб вода текла від низу до верху (проти течії дистиляту). Перед застосуванням слід висушити зовнішню сторону колби. Ні в якому разі для підігріву колби Не застосовуйте відкритий вогонь. Найкраще помістити колбу на електричну плиту або в теплу воду створюючи ефект «водяної бані». Нагрівання колби повинно відбуватися поступово, щоб забезпечити спокійне і рівномірне кипіння рідини.

Дистилят потрібно збирати в посудину на виході з дистиляційного апарату. Він повинен стікати краплями або невеликим потоком. Процес дистиляції можна вважати завершеним коли стікання крапель значно сповільнитися, а в дистиляційному апараті не буде збиратися конденсат.

Увага:

Демонтаж пристрою можна проводити тільки після його повного остигання.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду