BIOWIN дистиляційний апарат (відстійник, дефлегматор, що з'єднує шлейф)

  • Модель: DZO10
  • Наявність: Намає в наявності
  • Вже куплено разів: 20

2 350 грн

BIOWIN дистиляційний апарат (відстійник, дефлегматор, з'єднуючий шлейф) - дистиляційний апарат з дефлегматором і відстійником додатково має відстійник, колбу в яку стікають "важкі" фракції. Завдяки своїй великій температурі кипіння вони конденсуються в дефлегматор. Така система дозволяє запобігти потраплянню "важких" фракцій у дистиляційну колбу перед повторною обробкою. Підходить до 6 і 10 л колб.

Використання:

Колба наповнюється рідиною на 3/4 свого об'єму. Слід пам'ятати про додавання в колбу декількох шматочків (діаметр крупинок не більш 4 мм) подрібненої порцеляни, каоліну або фаянсу з метою зменшення можливості перегріву рідини. Це призведе до рівномірного кипіння рідини.

Шлейф, що з'єднує колбу з дистилятором, потрібно очистити і змастити силіконовою змазкою кожен раз після використання.

До апарату слід під'єднати трубки, які підводять і відводять воду, що охолоджує. Приєднати їх потрібно так, щоб вода текла знизу вгору (проти течії дистиляту).

Перед початком підігріву слід осушити зовнішню поверхню колби. Для підігріву колби не можна використовувати відкритий вогонь. Колбу найкраще помістити над електричною плитою або в горщику з гарячою водою створюючи так звану водяну баню. Колба нагрівається помірно, щоб забезпечити спокійне і рівномірне кипіння рідини. Дистилят слід збирати в посудину, встановлену на виході дистиляційного апарату. Дистилят повинен стікати краплями або невеликим потоком. Коли ми побачимо, що в дистиляційному апараті вже не збирається конденсат, а частотність стікання крапель виразно падає, процес дистиляції ми можемо визнати закінченим.

Увага:

До демонтажу пристрою потрібно приступати тільки після його повного остигання.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду