×

Увага! З 16 березня до завершення карантину замовлення будуть прийматися з 8:30 до 14:00. Відвантаження не зміниться і буде надалі здійснюватися щодня о 11:00. Оптові відвантаження призупиняються на термін дії карантину.

Дистиллятор спіральний

  • Модель: DMS
  • Наявність: Намає в наявності

315 грн

BIOWIN скляний спіральний дистиллятор - дистилятор виконаний з борокремніевого скла PZH, яке володіє сертифікатом. Охолоджувачі - це елементи, що приєднується до Дистиляційна судині в горизонтальному положенні, під легким кутом полегшує стек конденсату алкоголю. Щоб збільшити продуктивність дистиляції рекомендується перед охолоджувачем приєднувати вертикально дефлегматор. Слід пам'ятати, що воду до охолоджувача треба підводити в так званому противотоке (зворотному напрямку) до стікає дистилляту. Детальна інструкція в упаковці.

Інструкція із застосування:

1. Дистилялтор оснащений 4-ма патрубками. Патрубки «А» і «В» використовуються для підключення води, що охолоджує. Патрубок «С» служить для підключення дистилятора до джерела пару. Патрубок «D» є виходом конденсованої рідини.

2. До патрубку «А» потрібно підключити шланг, що подає холодну воду з крана. Шланг підключений до патрубку «В» повинен вільно спускати воду в раковину.

3. Патрубок «С» з'єднуємо з нагріваючою посудиною. Таким чином пари потраплять в дистилятор. Патрубок «D» розміщуємо над посудиною в яку збиратиметься конденсована рідина.

4. Рекомендуємо для підключення дистилятора використовувати комплект трубок Biowin під артикулом WD.

Як працює дистиллятор:

1. Дистиллятор складається з двох «трубок». Зовнішня є «радіатором». Текуча по ній вода забезпечує постійну низьку температуру дистилятора.

2. По внутрішній «трубі» переміщається конденсується пар. Її спіральна форма збільшує поверхню охолодження і продуктивність дистилятора.

3. Пар з підігрітої посудини потрапляє в патрубок «С» у внутрішню спіраль. Відбувається його конденсація і охолодження. Потім у формі рідини він перетікає через патрубок «D» в посудину підготовлену для дистиляту.

Увага:

1. Охолоджуюча вода повинна текти в дистиляторі у напрямку протилежному від потоку дистиляту.

2. Завжди спочатку потрібно запустити потік охолоджувальної води, а потім вже підігрівати дистиляційну рідина. Недотримання цього порядку призведе до перегріву і подальшого розбиття скла.

3. Процес нагрівання дистиляту повинен відбуватися «спокійно». Дистилят повинен витікати з патрубка «D» у вигляді рідини краплями або невеликим струмком.

4. Якщо при незмінних умовах Ви побачите що краплі дистиляту капають рідше, це означає що процес дистиляції завершено.

5. Демонтаж комплекту можна робити тільки після його повного остигання.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду