×

Увага! З 16 березня до завершення карантину замовлення будуть прийматися з 8:30 до 14:00. Відвантаження не зміниться і буде надалі здійснюватися щодня о 11:00. Оптові відвантаження призупиняються на термін дії карантину.

Пробка пресована, циліндрична, біла 38/23 мм

Пробка пресована, циліндрична, біла 38/23 мм
  • Модель: KA-1001
  • Наявність: На складі

3 грн

BIOWIN пробка агломерована, циліндрична, 38/23 мм - призначена для закривання пляшок для вина або інших алкогольних напоїв.

Застосування:

Всі види пробок з коркового дерева потрібно відповідно підготувати до закривання. Перед застосуванням слід опустити пробку в гарячу воду на 3 хвилини або помістити її над парою накривши при цьому кришкою зверху. За допомогою цієї процедури пробка стане м'якшою, що полегшить закривання пляшок.

Увага:

Не зволожуйте пробки занадто довго, так як така дія спричинить за собою їх пошкодження. Після закривання, пляшки повинні одну добу залишитися у вертикальному положенні. Це дозволить пробці самостійно прийняти форму внутрішньої стінки шийки пляшки. Потім можна перемістити пляшки в горизонтальне положення, що в свою чергу допоможе запобігти висушування пробки (вино "обмиває" пробку) і забезпечує відповідний газовий обмін між начинкою пляшки і оточенням. Після двох, трьох днів потрібно перевірити чи не протікають пробки. Якщо Ви помітите протікання, пробку потрібно буде замінити на нову.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду